Your browser does not support JavaScript!

هیماکادو بر اساس طراحی و ساخت کادوی شخصی و اختصاصی شکل گرفته و با مشارکت دادن نظر و سلیقه مشتری سعی می کند تجربه ای جدید در خرید کادو ایجاد کرده و محصولی منحصر به فرد و هیجان انگیز ارائه کند.
هیماکادو فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست. قلب هیماکادو کارگاه آن است که در آنجا، با علاقه و دقت و ظرافت فراوان، سفارش‌های شما را می‌سازیم. ما عاشق شغلمان هستیم و می‌خواهیم این عشق و علاقه را در قالب محصولاتمان به شما هدیه دهیم. افرادی علاقه‌مند و ماهر را گرد هم آورده‌ایم که آثارشان درخور شما دوستان عزیزمان باشد. 
 

هیماکادو چیست؟
زندگی پر از نشانه‌های زیباست؛ نشانه‌هایی از عشق، محبت، فداکاری و زیبایی. هیما واژه‌ای کردی به‌معنای «نشانه» است. ما کوشیده‌ایم با محصولات خود در شادی‌های شما شرکت کنیم و نشانه‌ای داشته باشیم. چه‌چیزی خوشایند‌تر و مبارک‌تر از این که در لحظات شادی و زیبای دیگران سهمی هرچند کوچک داشته باشیم.
هیما ریشۀ عربی‌فارسی نیز دارد که به‌معنای «بانوی عاشق» است. این واژه‌ از «هیم» عربی به‌معنای عاشق و «الف تأنیث» فارسی ساخته شده است.
 

محصولات هیماکادو چیست؟
اساس محصولات هیماکادو بر پایۀ نور است. نور پدیده‌ای است که از همان آغاز بشر را مجذوب و شگفت‌زده کرده است. با بهره‌گیری از این عنصر اصلی حیات و تخیل خود، محصولاتی ساختیم که علاوه بر کارآیی، مفهومی بزرگ درونشان باشد، مفهومی از جنس نور و روشنایی.

تجربه
در هیماکادو فقط به‌دنبال فروش نیستیم، ما به ارزشمندی «تجربه» باور داریم. با نظر و سلیقۀ شما و برای شما تولید می‌کنیم و با دقت در طراحی و توجه به جزئیات می‌کوشیم، علاوه بر یک محصول خوب، برایتان «تجربۀ» خوب و لذت‌بخش بسازیم؛ تجربۀ تعامل بی‌واسطه، اعتماد به هم، طراحی و ساخت مشترک، تجربۀ شیرین لحظۀ غافلگیری شما و در نهایت، ما تجربۀ یک خرید خوب را به شما هدیه می‌دهیم.
می‌خواهیم با دیدن محصولی که از ما خریدید، این تجربه‌ها و حس‌های خوب بارها برایتان زنده شود و لبخند بر لبانتان بنشاند. منتظر شما هستیم، بیایید و عضوی از خانوادۀ هیماکادو شوید. مقدمتان گلباران!

اعضای هیماکادو